15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Prefabrik evlerin şık ve eşsiz tasarımı ile Bodrum insanları tercihlerini bu yöne çevirmiş ve istedikleri tarzlarda evler için bizlere ulaşmıştır. Bodrum prefabrik modelleri eşsiz tasarımlarımız ile bütünleşmekte ve dilediğiniz büyüklükte yapım için hizmetinizdeyiz. İster tek katlı ister iki katlı modellerimizle tasarımları birleştirdiğimiz firmamız hayalinizdeki evlere ulaşma imkânı sunmaktadır.

Prefabrik Evlerin Avantajları

Bodrum insanının tercihleri arasında bulunan Bodrum prefabrik evlerin avantajları bulunmaktadır.

Bu avantajlardan bazıları şu şekilde sıralanmıştır.

  1. Deprem şartlarına göre tasarlanan evler sizlere güvenli bir barınma sağlar.
  2. Yaptığımız çalışmalarda ısı yalıtımını arttırarak mevsim şartlarına uygunluğu ile dikkatleri üzerine çeker.
  3. Kapı ve pencereleri dilediğiniz gibi tasarlayabilir ve uygulama yapabiliriz.
  4. Eşsiz görünümü ile şirin ve geniş evler elde edebiliriz.
  5. İstediğiniz büyüklükte yapabilir ve oda sayılarını siz belirleyebilirsiniz.

Bu ve bunun gibi avantajları ile Bodrum prefabrik evler çok sayıda tercih edilmekte ve kullanışlı olmasıyla da dikkat çekmektedir. Firmamızın sizlere sunmuş olduğu model fazlalığı da tercihinize göre değişiklik gösterebilir.

Prefabrik Evler Temiz ve Kaliteli

Kaliteli tasarlamış olduğumuz prefabrik modelleri Bodrum şehrinin görüntüsüyle eşsiz uyum sağlamaktadır. Turistik olan bu şehre yapmış olduğumuz evler şirin ve doğal bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır. Tasarlamış olduğumuz prefabrik konutları dilediğiniz renkte yapabilir ve kullanmış olduğumuz malzemelerle doğal bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Hayalinizde Ki Evler İçin Buradayız

www.bodrumprefabrik.com sitesiyle hizmet veren firmamız farklı ve benzersiz yapılar ile karşınıza çıkar. Kaliteden ödün vermeden yapmış olduğumuz konutlarda hiçbir sıkıntı çekmeyecek ve yaz kış aylarında mevsim koşullarına uygun olarak oturabileceksiniz. Bodrum şehrinin renkli görüntüsüne sahip olan prefabrik evlerimiz yalıtımlı olarak tasarlanmakta ve sizleri her daim düşünerek inşa etmekteyiz. Hayalinizde ki evler için bize ulaşmanız yeterli olacak ve uzman ekibimiz ile eşsiz tasarımlar elde edeceğiz.

Kapı ve Pencereler Dilediğiniz Gibi

Evlerin kapı ve pencereleri en önemli konulardan biridir. Prefabrik evlerimizde bu konu tamamen çözülmüştür. Dilediğiniz gibi tasarlanan modellerde ister tek katlı ister iki katlı konutlar isteyin pencere ve kapılarını düşünmek zorunda kalmayın. Kapı ve pencereleri dilediğiniz şekilde tasarlıyor ve dilerseniz evinize olmazsa olmaz balkonlarda inşa ediyoruz.