15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Bodrum Prefabrik fiyatları normal bir ev fiyatından daha düşük maliyetlerle inşa ediyoruz. Profesyonel tasarım ekiplerimizle taleplerinize göre prefabrik tasarımlar yapıyoruz. Prefabrik yapılar son yıllarda uygun fiyatlı olması ve kısa sürede kurulum yapılması sebebiyle tercih edilmektedir.

Bodrum’da prefabrik konut, ofis ve diğer amaçlara uygun tasarımlarda müşterilerimize en uygun koşulları sunarak müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için tüm imkanlarımızı kullanıyoruz. Daha kaliteli bir hizmet sunmak üzere profesyonel tasarım ve deneyimli montaj ekiplerimizle isteklerinize en uygun prefabrik yapıları inşa ediyoruz.

Prefabrik Yapılar Nasıl İnşa Edilir?

Prefabrik yapıların inşa edilmesi sürecinde ilk adım kurulum yapılacak alanın incelenerek alanın en doğru şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Konusunda uzman proje ekiplerimiz prefabrik kurulumu yapılacak alan için müşteri talepleri doğrultusunda özel projeler düzenleyerek çalışmalarına başlamaktadır.

Projelendirilen alan için profesyonel tasarım ekiplerimiz en yeni tasarım yazılım programları üzerinde prefabrik yapı tasarımlarını oluşturmaktadır. Müşterilerimiz ile birlikte yaptığımız tasarımlardan tercih ettiği düzeltmeler yapılarak projeden imalat aşamasına geçilmektedir.

Prefabrik yapıların kurulumu için gereken yasal işlemler konusunda bilgi ve deneyimlerimizle rehberlik ederek yasal evrakların kısa sürede tamamlanmasını sağlıyoruz. Sonraki aşamada projeye uygun parçaların imal sürecine geçilmektedir.

Prefabrik Yapıların Avantajı

Prefabrik yapıların öncelikle fiyat avantajı bulunmaktadır. Bununla birlikte prefabrik yapıların imal ve kurulum süreleri daha kısa sürede tamamlanmaktadır. Prefabrik yapılarda ısı ve ses yalıtımı için gereken en kaliteli malzemeler kullanılarak yüksek enerji verimliliği sağlanmaktadır. Prefabrik yapıların omurga sistemleri çelik kullanılarak oluşturulduğundan deprem ve diğer koşullara karşı güvenli bir yaşam alanı oluşturulmaktadır.

Prefabrik yapıların sağladığı başlıca avantajlardan bazıları şöyledir;

  • Şık tasarım yapmaya uygun
  • Yüksek güvenlikli
  • Uzun ömürlü
  • Isı ve ses yalıtımlı
  • Düşük maliyetli
  • Kısa sürede kurulum

Prefabrik yapıların bunlara benzer birçok avantajı bulunmaktadır. Prefabrik yapılarda istenildiği zaman iç ve dış mekân düzenlemesi yapmak mümkündür.

Prefabrik Yapılarda Tasarım

Prefabrik yapılarda en önemli hususlardan birisi tasarımdır. Tasarlanan yapının amacına uygun ve müşteri talepleri doğrultusunda tasarlanması gerekmektedir. Tasarımda enerji verimliliği hususlarına özen göstermek önemlidir. Tasarımda doğru ölçülerin çıkartılması sorunsuz bir imal süreci sağlayacaktır.