15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

İşletmemiz, müşterilerimize çok amaçlı yaşam alanlarını, prefabrik evlerle sunmak amacındadır. Sektörümüzde 1998 yılından beri hizmet vermekteyiz. Müşterilerimize kaliteli ve yaşanabilir alanlar sağlayarak, onlara prefabrik evlerin ne kadar kullanılabilir olduğunu fark ettiriyoruz. Profesyonel hizmetlerimiz, müşteri profilimizi de yükseltmektedir. Her yıl prefabrik evlere olan ilgi ve alaka artmaktadır. Konut fiyatlarının yükselmesi sonucunda insanlar, hali hazırda bulunan arsalarının üzerine prefabrik evler yerleştirerek yaşayabileceklerini fark etmiştir.

Hizmetlerimiz

Sektörümüzde öncü firma olarak çalışmaktayız. Müşterilerimize montaja hazır hale getirerek ürün teslimatı yapmaktayız.

Çok çeşitli olarak üretimini sağladığımız, birbirinden şık prefabrik ürünlerimiz arasında:

  • Şantiyeler ve konut yapıları,
  • Seyyar tuvalet ve duşlar,
  • Sahiller için soyunma kabinleri,
  • Satış ünite deskleri ve güvenlik kulübeleri,
  • Yemekhane ve ofis binaları ürünlerimiz bulunmaktadır.

Çok amaçlı hizmet verdiğimiz sektörde, kolay montaj yapılabilir teknolojiler geliştirmekte, müşterilerimize bu hizmetlerimizi en uygun şekilde sunmaktayız. Öncüsü olduğumu alanda çalışmalarımızı sürekli yenilemekte ve geliştirmekteyiz.

Üretim Bandımızı Sürekli Geliştiriyoruz

Üretim bandımız, müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde her yeni teknolojiyle birlikte gelişmektedir. Daha hızlı üretim yapmak ve müşterilerimize daha hızlı teslimat sağlamak için uzun yıllardır çalışıyoruz. Kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz, Bodrum prefabrik ürünler için bizlerle iletişime geçebilir, aklınızdaki yapıyı bizlere anlatarak, kaliteli malzemelerle üretilmiş şekilde ona sahip olabilirsiniz.

Bilgisayar Üzerinde Tasarımlar

Ürünlerimizi her zaman müşteri profilimize uygun tutmaktayız. Hızlı bağlantılar kullanarak, prefabrik evlerinizin kısa sürede kurulmasını ve kullanılmaya başlanmasında büyük hizmet vermekteyiz. Montaja hazır hale getirdiğimiz ürünlerimizi kısa sürede kurarak, dilediğiniz şekilde yerleşme ve yaşamanıza izin veriyoruz. Özel mimarlık programlarıyla tasarladığımız ürünlerinizin, bitmeden önceki şeklini bilgisayar üzerinden renklendirilmiş şekilde görmeniz de mümkün.

Müşterilerimize Özel Evler Sunuyoruz

Her yıl artan satışlarımız, insanların prefabriğe olan düşkünlüğünü artırmaktadır. Yalıtım konusunda usta olduğumuz evlerinizde, apartman dairesinden farksız şekilde yaşayabileceksiniz. Sadece size ait olan bu şirin ve güzel evlerde, dilediğiniz gürültüyü yapabilirsiniz, çünkü sizi rahatsız edecek komşularınız olmayacak. Villa tipi, bahçeli, dubleks, müstakil evler planlayarak üretiyoruz. Ev içi mimariyi sizlerle birlikte planlıyor, isteklerinize göre hareket ediyoruz.