15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Bodrum herkesin yaşamak isteyeceği, muazzam bir doğa harikası. Hem denizi, hem de doğası ile müthiş bir şehir olan Bodrum yaz turizminin de can damarlarından biri. Hem yerli turistin, hem de yabancı turistin vazgeçemediği Bodrum, yazlık almak isteyenlerinde kadrajında. Ancak Bodrum’dan bir yazlık almak oldukça pahalıdır. Tabi bu sebepten Bodrum’da yaşama hayalinizden vazgeçmenize gerek bulunmuyor. Çünkü bizler Bodrum Prefabrik firması olarak, çok ekonomik fiyatlara yazlık sahibi olabilmenizi sağlıyoruz.

Prefabrik Ev Nedir?

Prefabrik evler hazır bir kalıptır ve istenilen noktaya kurulabilir. Yaz – boz gibi görünseler dahi hava koşullarına ve dona, fırtınaya karşı son derece dayanıklıdırlar. Dayanıklı ve uzun ömürlü malzemelerden üretilen bu evlerin normal bir evden hiçbir farkı bulunmaz. İçerisinde banyosu, tuvaleti, yatak odası, çocuk odası, banyo vb. alanlar bulunur. İsteğe göre tek katlı ya da dubleks olarak da üretilebilmektedir. Bizler de Bodrum hazır ev firması olarak, uzman bir iç mimar kadrosu ve deneyimli ekip ile birlikte kuruluma hazır prefabrik evler üretiyoruz.

Depreme Dayanıklı Prefabrik Evler

Bilindiği üzere Bodrum sık sık deprem olan bir şehrimiz. Tabi prefabrik ev almak isteyenlerin ilk sorusu da bu evlerin depreme olan mukavemeti oluyor. Prefabrik evler zaten deprem evleri olarak bilinir. Yani yapımında kullanılan malzemeler betonarme binalara göre daha hafif olduğundan tehlike arz etmez. Ayrıca demonte parçalar çelik vidalar ile birleştiği için de deprem esnasında yıkılmazlar, esnerler. Böylelikle güçlü sarsıntıları dahi çok daha az hissedersiniz.

4 Mevsim Kullanıma Uygun

Prefabrik evler yalnızca yaz aylarında kullanılmıyor. Yılın 4 mevsimi, her türlü hava koşulunda sizlere sıcacık bir yuva oluyor. Bizler hazırladığımız prefabrik evler için ısı yalıtım teknikleri de kullanıyoruz. Yani hava koşulları ne olursa olsun, sizler yalnızca sıcaklığı hissediyorsunuz. Dilerseniz yalnızca yaz aylarında prefabrik evinize gelebilir ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz, dilerseniz de bu eve taşınıp tüm yıl burada konaklayabilirsiniz. Prefabrik bir ev için belli büyüklükte bir arsaya sahip olmanız yeterlidir. Hemen Bizi arayın ve sizlere en uygun prefabrik modelleri ile tanışın