15AH, San Francisco

California, United States.

Send Your Mail At:

info@elitesupport.com

Working Hours

Mon-Sat: 9.30am To 7.00pm

Prefabrik evler, çok kolay monte edilebilen, hazır bulunan bir arazi üzerine kısa sürede yerleştirilebilen yaşam alanlarıdır. Çok çeşitli sayıda ahşap ev hizmeti bulunmaktadır. Bizler 1998 yılından bu yana, müşterilerimize birbirinden farklı prefabrik evler ürettik ve montajını gerçekleştirdik. Her yeni gelişen teknolojiye ayak uydurarak, müşterilerimize memnun olabilecekleri kaliteli ürünler sundur. Kalitemizden hiçbir zaman vazgeçmeden onlara ürünlerini teslim ettik.

 

Ahşap Evler

Hizmetlerimiz arasında yer alan Bodrum ahşap ev doğal evleri seven müşterilerimize hitap eden ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle doğayla baş başa kalmak istedikleri arazileri üzerine yerleştirdiğimiz evler, müşterilerimizin hayat kalitesini artırmaktadır. Özel programlarla tasarladığımız ve sonrasında bitmiş halini görmeden, müşterilerimize özel çizimlerimizi gösterdiğimiz işletmemizden, hizmet almak için Bodrum Prefabrik’i tercih edebilirsiniz.

Genel Hizmetlerimiz

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz, her bütçeye uygun şekilde ilerlemektedir. Dilerseniz büyük villa tipi, dilerseniz küçük müstakil ev tipi ürünlerimizle yanınızdayız. Dilediğiniz evi bizlere anlatın, bizler de onu gerçekleştirelim.

Hizmetlerimiz arasında:

  • Sahilde kullanılmak üzere geliştirilmiş duşlar ve tuvaletler,
  • Güvenlik kulübeleri,
  • Yatakhane ve yemekhaneler,
  • Depolar,
  • Evler bulunmaktadır.

Müşterilerimize verdiğimiz hizmetimizde, güçlü altyapı ve üst yapı sağlıyoruz. Böylece evlerinde ya da kulübelerinde geçirdikleri zamanların kalitesi artıyor. Özellikle ürün imal ederken, müşterilerimize teslim ettiğimizde beğenecekleri özellikler taşımasını arzuluyoruz.

Kaliteli ve Hızlı Hizmet

Sektörümüzde uzun yıllardır hizmet vermekte, müşterilerimizin isteklerini asla geri çevirmemekteyiz. Özellikle günümüzde öncü firma konumuna geldiğimiz Bodrum Prefabrik işletmemizde, kaliteli ürün sağlama ve hizmetler için hala kendimizi geliştirmekteyiz. Hızlı bir kurulum için yeni teknolojilerden yardım almakta, bunları da kurulum aşamasında uygulayarak denemekteyiz. Müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermek bizler için son derece önemlidir.

Hem İthalat Hem İhracat

Yurt dışında da talep gören ürünlerimizi, deneyimlemek için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Her yeni işimiz, potansiyel müşterilerimizin dikkatini çekmektedir. Dünyayı saran prefabrik evlerden sizlerde faydalanmak ve kendinize ait bir müstakil evinizin olmasını diliyorsanız, Bodrum Prefabrik olarak yanınızdayız. Müşterilerimize hizmet veren ekibiniz, profesyonel ve alanında uzman kişilerdir, böylece kaliteli işlerimizi en garanti şekilde gerçekleştirmekteyiz.